TRANSPORT PONADGABARYTOWY
TRANSPORT WIATRAKÓW
TRANSPORT SPECJALNY
RELOKACJA FABRYK
TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH
TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH
TRANSPORT MORSKI
TRANSPORT Z EUROPY
TRANSPORT Z NIEMIEC
TRANSPORT Z ANGLII
TRANSPORT Z SKANDYNAWII
TRANSPORT Z WSCHODU

Transport

Rozwiązania Logistyczne od początku do końca

Gabaryty.net to kompleksowa firma zarządzająca łańcuchem dostaw, świadcząca usługi w zakresie transportu, magazynowania, spedycji i zarządzania projektami w różnych branżach globalnych.

TWÓJ TOWAR BEZPIECZNY Z NAMI

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy transport nienormatywny jest inny, dlatego wymaga indywidualnego i zarazem kompleksowego podejścia.

Istotne znaczenie ma nie tylko wybór specjalistycznego pojazdu, ale także precyzyjne zaplanowanie trasy przejazdu, organizacja załadunku i rozładunku oraz zapewnienie wszystkich wymaganych przepisami prawnymi zezwoleń. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług naszej firmy, mogą liczyć na profesjonalną obsługę transportowo-logistyczną.

Transport ponadgabarytowy

Każdego dnia na całym świecie przewożone są miliony ton różnych towarów. Od Dalekiego Wschodu, do najdalszych zakątków Afryki, poprzez Europę, Amerykę i inne kontynenty – szybko i skutecznie przesyłana jest żywność, elektronika, AGD, odzież i inne produkty, z wykorzystaniem wszystkich możliwych środków transportu. Czasami przetransportowania wymagają towary o ogromnych, niestandardowych rozmiarach czy też wadze. Prawdziwe wyzwanie stanowią przęsła mostów, gigantyczne konstrukcje słupów przekazowych, transformatory elektryczne, elementy konstrukcji i maszyn wykorzystywanych w przemyśle, czyli tzw. ponadgabaryty.

Transport zbiorników

Zajmujemy się między innymi transportowaniem zbiorników. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy pewnym i solidnym kontrahentem. Zbiorniki transportujemy na terenie całej Europy. Dostarczamy zarówno standardowe, wielogabarytowe, jak również nietypowe zbiorniki. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowe wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie.

Transport wiatraków

Do szczególnych wyzwań należy transport śmigieł. Lekkie i wyjątkowo długie łopaty śmigła muszą być przewożone szczególnie ostrożnie i wymagają specjalistycznego know-how oraz wyjątkowego wyczucia kierowców, dlatego stawiamy na najnowocześniejszą technikę i wykwalifikowanych pracowników.


 

Transport maszyn budowlanych

Usługi dla branży morskiej oferowane przez firmę gabaryty.net , w tym kontrola, weryfikacja i audyt, zapewniają efektywność i bezpieczeństwo dostaw morskich oraz łańcucha logistycznego.

Branża morska podlega wielu normom, przepisom oraz zawiłościom logistycznym. W związku z tym oferujemy zakres usług dla branży morskiej, które wspierają proces podejmowania decyzji dotyczących zasadniczych czynności kontrolnych w zakładach przemysłowych i terminalach przeładunkowych (PTO), pomagając przez to usprawnić importowo-eksportową strategię biznesową.

Transport maszyn budowlanych

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie maszyn budowniczych, jak również maszyn rolniczych – błyskawicznie, tanio, wygodnie. Podejmujemy każde wyzwanie w branży powiązanej ze sprzętami w zasadzie trudnymi do przewozu, a wprost wyzwania lubimy najbardziej. To naturalnie dzięki wieloletniej pracy właśnie w tej specjalizacji wypracowaliśmy dużo rozwiązań, dzięki jakim radzimy sobie właściwie z każdym wariantem ponadprzeciętnych gabarytów.

Transport UK

Szukasz solidnego przewoźnika, który sprowadza Gabaryty z Wielkiej Brytanii (Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej) oraz używane maszyny rolnicze i budowlane?
Skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zapewniając bezpieczny i sprawny transport z Anglii.

Transport z Niemiec

Spedycja i transport międzynarodowy to nasza specjalność. Od lat cieszymy się uznaniem klientów, a tysiące pozytywnie zrealizowanych zleceń i miliony pokonanych kilometrów świadczą o naszym ogromnym doświadczeniu i wysokiej jakości usług.

Transport z Skandynawii

Do naszych głównych zadań należy transport cało pojazdowy  do Szwecji  jak  i Norwegii oraz  Finlandii. Dzięki rozmieszczeniu magazynów na terenie Polski oraz Niemiec jesteśmy w stanie w sprawny sposób podjąć przesyłki z dowolnego adresu na obszarze tych państw.

Transport z Wschodu

Gabaryty.net to firma, która kompleksowo zajmuje się obsługą transportu drogowego, międzynarodowego. Naszą specjalnością jest transport na Wschód, a przede wszystkim do Rosji oraz na Białoruś. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować  Klientom przeprowadzenie sprawnego transportu w relatywnie krótkim czasie.

Relokacja fabryk

Przewożenie takich pasażerów jak tokarki, frezarki, linie produkcyjne, gilotyny, szlifierki, wtryskarki, zgniatarki, frezarki CNC, przecinarki czy prasy cieszy nas niezmiernie, bo lubimy ich towarzystwo. Zawsze mamy z nimi o czym pogadać. Ewidentnie ich trybiki chodzą podobnie do naszych, ale… żeby nie było, że siedzimy tylko za kółkiem, lubimy też np. fajne słowa.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy!