Transport ponadgabarytowy w Skandynawii

Jako Gabaryty.net podejmujemy się transportów ponadgabarytowych w Skandynawii. Głównymi kierunkami są Szwecja, Norwegia i Finlandia. Sprawną obsługę zapewniają rozmieszczone na terenie Polski oraz Niemiec jesteśmy w stanie w sprawny sposób podjąć przesyłki z dowolnego adresu na obszarze tych państw.

Nasze usługi transportu specjalnego świadczymy oczywiście też poza Skandynawią. Organizujemy przewozy z Niemiec, Francji, czy Wielkiej Brytanii. Przygotowując transport ponadgabarytowy do Skandynawii, nasi klienci mogą liczyć na pomoc od momentu załadunku towaru aż po transport docelowy i rozładunek. Cały proces obsługiwany jest przez doświadczony zespół. Nasi pracownicy są w pełni oddani swoim zadaniom i realizują je z niekłamaną pasją, co dostrzegają klienci, którzy do nas wracają. Co ważne, nasi kierowcy znają języki, co ułatwia porozumiewanie się z kontrahentami i usprawnia cały transport.

Firma Gabaryty.net w Skandynawii organizuje cykliczne transporty ładunków nietypowych, takich jak np. drobnica. Przez cały rok jeździmy nawet do odległych zakątków Szwecji, Norwegii i Finlandii. Przesyłki obsługiwane przez naszych kierowców można stale monitorować dzięki urządzeniom GPS/GPRS.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Szybki i sprawny przewóz przesyłki do całej Skandynawii, to dla nas żaden problem. Towar odbieramy codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt. Nasze doświadczenie pozwala tak zaplanować trasę ponadgabarytowego transportu po Skandynawii, że rzadko kiedy zdarza się nam jakiekolwiek opóźnienie w realizacji zlecenia. Co jest tym łatwiejsze, że dysponujemy naprawdę nowoczesnym taborem i żadne wyzwanie nam niestraszne. Dzięki naszej specjalizacji oraz doświadczeniu możliwe jest uniknięcie wszelkiego ryzyka, a jednocześnie ograniczenie kosztów transportu. Przewozimy między innymi:

  • palety przemysłowe,
  • dłużyce,
  • towary niespaletyzowane.

Mało przyjazne zimą tereny zostały z dużą wprawą okiełznane przez doświadczonych kierowców Gabaryty.net. W ten sposób nasi klienci mają cały rok dostęp do naszych usług, niezależnie, czy jest to transport ponadgabarytowy czy przewóz innego rodzaju ładunków, jak np. materiały sypkie. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że maszyny dojadą do celu na czas, zapraszamy do kontaktu z nami.