Transport specjalny

Firma Gabaryty.net świadczy wszystkie usługi, które mieszczą się pod pojęciem transportu specjalistycznego. Skupia się on głównie na przewozie ładunków ponadnormatywnych. Przewozimy więc wszelkie ładunki, które przekraczają normy, pozwalające na transport drogowy bez specjalnych pozwoleń. Przyjmujemy zlecenia:

 • relokacji maszyn budowlanych i rolniczych,
 • transportu ciężkich ładunków, w tym kontenerów,
 • przewozu fabryk (demontaż, przewóz i montaż w docelowym miejscu),
 • transportu niestandardowych towarów, a także pojazdów i łodzi motorowych.

Poza samym przewozem organizujemy wszystkie niezbędne pozwolenia na transport specjalny. W trakcie samego zlecenia zapewniamy też profesjonalny pilotaż. Czuwamy nad całym procesem od prac koncepcyjnych po wykonanie. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno przewożonych towarów, jak i uczestników ruchu drogowego. Wysoką jakość obsługi zapewniamy zarówno do zleceń krajowych, jak i do międzynarodowych. Dzięki temu transport specjalistyczny charakteryzuje pełen profesjonalizm bez względu na trasę. W efekcie wieloletniej działalności możemy zapewnić Państwa, że znamy się na planowaniu i mamy przygotowane scenariusze postępowania również w kryzysowych sytuacjach. Świadczymy pewne usługi z dziedziny spedycji krajowej i międzynarodowej.

 • transport maszyn rolniczych i budowlanych,
 • przewóz ciężkich ładunków,
 • wymagający transport towarów specjalistycznych, również o niestandardowej wadze czy wymiarach,
 • organizację zezwoleń na transport ładunków ponadgabarytowych,
 • profesjonalny pilotaż przewozów ponadgabarytowych,
 • kompleksową organizację załadunku i rozładunku towarów.

Specjaliści w transporcie

Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na czas transportować specjalne ładunki niezależnie do okoliczności. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań, dlatego możemy liczyć na długofalową współpracę z naszymi kontrahentami z Polski, a także zza granicy. Dzięki temu przewóz towarów zawsze trafia do odpowiedniego celu, co jest szczególnie ważne w przypadku międzynarodowego transportu specjalistycznego. Przy realizacji zleceń bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania klientów. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie transportu specjalistycznego i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Warto skorzystać z naszej oferty, aby mieć pewność, że transport specjalny zostanie zrealizowany na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy osoby zainteresowane transportem różnego towaru, w tym również ponadnormatywnego.

Co obejmuje transport specjalistyczny?

W przypadku transportu specjalistycznego czy drogowego na terenie Polski oraz zagranicznego możemy mówić o relokacji najróżniejszych nietypowych ładunków, takich jak:

 • wiatraki (np. z przeznaczeniem do elektrowni wiatrowych),
 • łodzie motorowe i jachty,
 • materiały sypkie, takie jak różnego rodzaju granulaty, skrobie czy inne produkty chemiczne.

Bezpieczeństwo przewozu tego typu materiałów zapewniamy, wykorzystując specjalistyczne silosy, dzięki czemu ładunek jest szczelnie zamknięty i zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Poza profesjonalnymi usługami ściśle transportowymi służymy również poradami dotyczącymi całego logistycznego zaplecza. Nasza oferta w dziedzinie spedycji skupia się również na profesjonalnym doradztwie. Pośredniczymy też w rozmowach między klientem a odpowiednimi instytucjami, takimi jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W razie potrzeby wnioskujemy o zmianę organizacji ruchu, a także zajmiemy się demontażem infrastruktury drogowej.

Poszukując więc specjalistów, którzy zapewnią Państwu najlepszy transport jachtu, elementów konstrukcyjnych elektrowni wiatrowych czy jakichkolwiek innych ładunków o większym gabarycie i nietypowych wymiarach, zachęcamy do kontaktu. Realizujemy zlecenia na terenie Polski, jak i decydujemy się na międzynarodowy przewóz różnorakich ładunków w tym łodzi motorowych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.