Dużych rozmiarów jachty z pewnością zaliczają się do ładunków ponadgabarytowych i ich transport wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także profesjonalnego podejścia oraz ogromnego doświadczenia. Dla nas transport jachtu nie stanowi żadnego problemu, niezależnie od wielkości łodzi, jej ciężaru oraz samej odległości, na jaką trzeba ją przewieźć. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do realizacji takich zadań, mamy świetnych kierowców, profesjonalne pojazdy pilotażowe (jeśli tylko jest konieczność ich wykorzystania), a do tego wszystkiego niezbędne do przewozu pozwolenia.

Jak zaplanować transport jachtów?

Przewożenie ładunków gabarytowych nie należy do najłatwiejszych procesów. O tym, że transport jachtów stanowi wyzwanie logistyczne, nie trzeba przekonywać nikogo i z tego powodu, zanim przystąpimy do planowania procesu, musimy zaznajomić się z podstawowymi danymi jednostki. Będą nam potrzebne szczegółowe informacje dotyczące Państwa łodzi. Żeby skutecznie zabezpieczyć i wykonać przewóz jachtu, musimy przede wszystkim znać dokładne jego gabaryty. W związku z tym prosimy dokładnie sprawdzić dokumentację producenta i przesłać nam wymiary, jak również wagę jednostki. Od tych elementów zależy dobór odpowiedniego taboru przewozowego. Kluczowe znaczenie ma ustalenie optymalnej trasy przewozu. Transport jachtów może napotkać różne problemy, np. zakaz wjazdu na daną drogę pojazdów gabarytowych, zbyt mała wysokość pod wiaduktem czy remonty na niektórych odcinkach trasy. Nasi spedytorzy dokładnie przygotują najlepszy szlak komunikacyjny, tak żeby przewóz odbył się sprawnie, szybko i w sposób legalny.

Terminowy, bezpieczny i tani przewóz jachtów

Nasze usługi transportu m.in. jachtów, gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa nie tylko dzięki temu, że posiadamy wszystkie wymagane prawem licencje oraz zatrudniamy najlepszych kierowców. To również pełne pakiety ubezpieczeń OC przewoźnika, jak i świetny tabor, który nieustannie unowocześniamy i przede wszystkim dbamy o jego doskonały stan techniczny. Nasze usługi cechuje między innymi:

  • pełna terminowość dostaw;
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa;
  • specjalistyczne akcesoria do mocowania jachtów na naczepach;
  • konkurencyjne ceny;
  • kompleksowe wsparcie techniczne, jeśli tylko będzie potrzebne;
  • międzynarodowy zasięg transportu.

Postaw na usługi profesjonalistów

Jesteśmy nie tylko nowoczesną i doskonale wyposażoną firmą transportową, ale także cieszącą się ogromnym zaufaniem na rynku, nie tylko pod względem transportu jachtu. Zadbamy o to, aby jachty dotarły w idealnym stanie do celu, a sama usługa ich przewozu nie kosztowała ogromnych pieniędzy. Zawsze bardzo precyzyjnie planujemy trasy i staramy się wybierać najlepsze możliwe ich opcje, aby sprostać wszelkich oczekiwaniom naszych Klientów.

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszymi usługami. Transport jachtów zawsze wyceniamy indywidualnie, na podstawie między innymi odległości do pokonania czy wielkości samej łodzi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nie tylko przygotujemy pełny cennik realizacji usługi, ale także zapewnimy swoje wsparcie techniczne.