Transport z Wschodu

Prowadzisz działalność na terenie krajów Wschodniej Europy? Skorzystaj z transportu ze Wschodu i na Wschód. Naszą specjalizacją w tym zakresie jest przewóz towarów do Rosji na Białoruś. Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz sieć kontaktów biznesowych sprawiają, że działamy w skuteczny i bezpieczny sposób. Kolejny priorytet stanowi czas realizacji zlecenia – robimy wszystko, aby termin dostarczenia był możliwie najkrótszy.

Nasza siedziba mieści się w Łodzi, czyli logistycznym centrum Polski. W tym mieście krzyżują się dwa najważniejsze szlaki komunikacyjne, które łączą Wschód i Zachód, a także Północ i Południe. Wykorzystujemy optymalne położenie w celu jak najlepszego przewożenia załadunków. Posiadamy profesjonalne pojazdy, które umożliwiają transport różnych towarów, w tym również produktów sypkich czy wielkogabarytowych. Starannie wybieramy kierowców, którzy będą odpowiedzialni za realizację Twojego zlecenia. Zapewniamy kompleksowy transport ze Wschodu do Polski i innych krajów Europy.

Nasza oferta obejmuje:

• bezpośredni transport od nadawcy do odbiorcy,

• przewóz z przeładunkiem w naszym punkcie w Łodzi,

• magazynowanie towarów,

• przewóz ładunków ADR (niebezpiecznych),

• obsługa celna zamówień.

Jeździmy do Europy Wschodniej oraz Azji, do takich krajów jak: Rosja, Białoruś, Ukraina, Gruzja, Armenia, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tadżykistan, Mongolia i Kirgistan. W razie potrzeby organizujemy również transport kolejowy przy współpracy z zaufanymi spedytorami.