RELOKACJA FABRYK

Jedną ze sztandarowych usług naszej firmy jest relokacja fabryk. W tym pojęciu mieści się demontaż urządzeń, które przyjdzie nam przewozić, bezpieczny załadunek, tani i sprawny transport urządzeń oraz ponowny montaż w miejscu docelowym, instalacja linii produkcyjnych i przemysłowych, wszystko to mieści się w obrębie naszej oferty. Mogą być Państwo pewni, że zapewnimy obsługę, obejmującą wszystkie etapy potrzebne do sprawnej relokacji fabryki. Nie ograniczamy się jedynie do szybkiego przetransportowania ładunku z punktu A do punktu B. Dlatego jesteśmy lepsi od konkurencyjnych firm.

Podejmujemy się każdego wyzwania i dbamy o detale, dlatego bez zawahania przyjmiemy zlecenie relokacji linii produkcyjnych, tokarek, frezarek, gilotyn, wtryskarek czy przecinarek. W naszym towarzystwie będą bezpieczne. Relokacją fabryk zajmujemy się od lat i zatrudniamy tylko tych, którzy są w stanie sprostać standardom dopasowanym do Państwa wymagań. Nasze doświadczenie i specjalistyczny sprzęt umożliwiają terminową realizację każdego zlecenia, niezależnie od stopnia skomplikowania. W pracy pomagają nam lewarki, podnośniki, wózki, naczepy niskopodwoziowe, platformy/dłużyce, auta z HDS-em, naczepy typu Mega.

Podczas relokacji linii produkcyjnych przydają się nasze szkolenia i pozwolenia, takie jak pozwolenie na wykonywanie transportu ponadnormatywnego. Wykonując zlecenia, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i maszyn. Dostosowanie do wymogów BHP w żaden sposób nie opóźnia naszych prac. Najzwyczajniej w świecie lubimy to, co robimy, a w towarzystwie zgniatarek czy frezarek CNC doskonale się odnajdujemy, co przekłada się na jakość wykonywanych usług i Państwa satysfakcję.

Dane kontaktowe znaleźć można, między innymi u góry strony lub w zakładce KONTAKT. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z pewnym wyprzedzeniem, ponieważ relokacja fabryk jest zadaniem wyjątkowo złożonym i wymaga wcześniejszego skrupulatnego zaplanowania.