Jednym z istotniejszych obszarów naszej działalności transportowej jest przewóz różnego rodzaju materiałów sypkich silosami, w tym produktów spożywczych czy pasz przeznaczonych dla rolnictwa. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą swoje usługi nie tylko na rynku lokalnym. Realizujemy dostawy na terenie Polski, jak i na obszarze wielu krajów Europy Zachodniej, stale poszerzając swój zasięg oraz unowocześniając taborm wykorzystywanych pojazdów.

Silosy dopasowane do skali zlecenia transportowego

Nasz bardzo rozbudowany tabor obejmuje nie tylko nowoczesne ciągniki siodłowe, ale także cysterny przystosowane do przewozu materiałów sypkich. Transport silosami odbywa się z wykorzystaniem sprzętu, który zostanie idealnie dopasowany do skali danego zlecenia. Mamy naczepy o różnych pojemnościach, bardzo dobrze zabezpieczone, które gwarantują bezpieczny przewóz każdego rodzaju towaru sypkiego. Skorzystanie z naszej oferty to wiele korzyści, do których zalicza się między innymi:

  • skrupulatne planowanie trasy;
  • przejęcie odpowiedzialności za transport przez doświadczonych kierowców;
  • atrakcyjne ceny;
  • nowoczesny tabor silosów o wielu pojemnościach;
  • międzynarodowy zasięg;
  • kompleksowe planowanie logistyczne transportu;
  • fachowe doradztwo techniczne.

Realizujemy jednorazowe zlecenia transportowe na silosy, jak i możemy zaproponować współpracę stałą, dzięki której nasi Klienci mają pewność dostaw wszystkich materiałów sypkich zawsze na czas, niezależnie od długości trasy.

Atrakcyjne ceny i najwyższa jakość usług

Pomimo wieloletniego doświadczenia w branży, inwestowania w nowoczesny tabor oraz zatrudniania najlepszych kierowców pozostajemy firmą bardzo konkurencyjną cenowo. Nasze cenniki transportu silosami są atrakcyjne niezależnie od skali przydzielonego nam zlecenia i zawsze ustalane indywidualnie. Nasi konsultanci już teraz czekają na kontakt, do którego gorąco zachęcamy. Wyjaśnimy szczegóły realizacji usług transportowych silosami, jak i od razu przygotujemy szczegółowy cennik dla konkretnego zlecenia.