Transport zbiorników

Realizujemy transport zbiorników w profesjonalny sposób, dzięki czemu zyskujesz jedno – pewność, że ładunek trafi na czas w określone miejsce. Działamy możliwie najszybciej, zawsze bezpiecznie i z uwzględnieniem tego, aby przesyłka pozostała w nienaruszonym stanie. Przewozimy zbiorniki o standardowych rozmiarach, modele wielkogabarytowe, a także te o nietypowym kształcie. Nasi kierowcy kursują po całej Europie, codziennie dowożąc niezbędne wyposażenie i materiały różnym klientom. Doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że skorzystanie z oferty naszej firmy równa się wysokiej jakości i niskiej cenie.

Oprócz sprzętu i wyposażenia transportujemy również materiały w formie sypkiej. W szczególności są to:

• skrobie,

• granulaty,

• produkty pochodzenia chemicznego.

W przypadku takiego zlecenia priorytetem jest zapewnienie materiałowi ochrony przed kontaktem ze środowiskiem zewnętrznym. Do transportu wykorzystujemy zatem zbiorniki o wysokiej szczelności.

Oferujemy znacznie więcej niż tylko przewóz. Nasza usługa to proces – od momentu, w którym się z nami skontaktujesz, zaczynamy planować całą ekspedycję. Przeprowadzamy ekspertyzy, skrupulatnie planujemy trasę przejazdu, zdobywamy odpowiednie zezwolenia oraz uczestniczymy w przygotowaniu infrastruktury drogowej. W specjalnych przypadkach kontaktujemy się nawet ze służbami państwowymi. Możesz liczyć na pewne wsparcie na każdym etapie transportu.