Ponadgabarytowy i niskopodwoziowy transport z Anglii

Jeśli szukają Państwo solidnego przewoźnika, który organizuje transport maszyn z Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, dobrze Państwo trafili. Sprowadzamy też używane maszyny rolnicze i budowlane. Gabaryty.net, jako doświadczony przewoźnik zapewnia bezpieczny i sprawny transport niskopodwoziowy z Anglii i innych krajów Wielkiej Brytanii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w organizacji i wykonawstwie takich skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć. Transport maszyn to nasza pasja.

Nie straszne nam żadne wyzwania, a im bardziej skomplikowany ładunek do przewiezienia, tym większa mobilizacja w zespole Gabaryty.net. Najistotniejszym elementem naszej działalności jest transport ponadgabarytowy z Anglii do Polski, na terenie kraju i z innych państwach Unii Europejskiej.

Zakres usług transportowych z Anglii

W zakres usług firmy Gabaryty.net wchodzi:

  • transport maszyn rolniczych,
  • przewóz sprzętów budowlanych,
  • przerzut urządzeń górniczych i do robót tunelowych,
  • transport ciężki i nietypowy (np. turbin wiatrowych, przęseł mostów, transformatorów elektrycznych, pieców hutniczych, konstrukcji słupów przekazowych itp.),
  • transport niskopodwoziowy z Anglii.

Do przewozów wykorzystujemy specjalnie przystosowany do tego sprzęt. Korzystamy z nowoczesnych pojazdów. W naszym taborze mamy naczepy typu SEMI, VARIO MAX oraz TIFBETT. Umożliwiają one sprawny transport ponadgabarytowy z Anglii maszyn rolniczych i budowlanych prosto na stały kontynent. Zajmujemy się również taką działalnością, jak: przewóz paczek oraz przeprowadzki międzynarodowe: Polska, Anglia, Szwecja, Niemcy, Holandia, Belgia. Zapewniamy transport maszyn z dowolnego miasta. Nasza oferta wyróżnia się ponadto konkurencyjnymi cenami. Wszystkich zainteresowanych i nieprzekonanych zapraszamy do kontaktu.