O Nas

Zobacz czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą transportowo – spedycyjną. Specjalizujemy się w przewozach ponadnormatywnych, których wymiary przekraczają dozwolone w tradycyjnym ruchu normy. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte umiejętności oraz wiedza w zakresie transportu ponadgabarytowego, wsparte wysokiej jakości sprzętem pozwalają mierzyć się z największymi wyzwaniami na drogach krajowychi europejskich.

Dodatkowym naszym atutem jest doświadczona i odpowiedzialna kadra, która gwarantuje sprawną i bezpieczną realizację transportu. We własnym zakresie organizujemy transporty multimodalne: promy, statki, transport kolejowy oraz dźwigi (załadunki, rozładunki i instalacje elektrowni wiatrowych).

We własnym zakresie organizujemy zezwolenia na przejazdy ponadnormatywne w kraju i zagranicą. Samodzielnie sporządzamy raporty drogowe. Zajmujemy się również demontażem i przebudową infrastruktury drogowej, organizujemy również demontaż sieci telekomunikacyjnych, elektrycznych oraz wyłączenie i rozpięcie trakcji kolejowych, a także ekspertyzy wiaduktów i mostów.

TRANSPORT GABARYTÓW KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy transport nienormatywny jest inny, dlatego wymaga indywidualnego i zarazem kompleksowego podejścia. Istotne znaczenie ma nie tylko wybór specjalistycznego pojazdu, ale także precyzyjne zaplanowanie trasy przejazdu, organizacja załadunku i rozładunku oraz zapewnienie wszystkich wymaganych przepisami prawnymi zezwoleń. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług naszej firmy, mogą liczyć na profesjonalną obsługę transportowo-logistyczną.

Kluczowym elementem organizowanych przez nas przewozów ponad-gabarytowych jest proces planowania. Obejmuje on przygotowanie zarysu całej trasy, dobranie odpowiedniego pojazdu, a także zadbanie o ewentualne dostosowanie infrastruktury drogowej na czas, kiedy zostanie zaplanowana dostawa dużych gabarytów.

Oferowane przez nas przewozy gabarytowe to przede wszystkim:

  • przerzut maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych,
  • dostosowanie infrastruktury drogowej na czas przejazdu,
  • profesjonalny pilotaż,
  • relokacja fabryk i linii produkcyjnych,
  • transport maszyn budowlanych,
  • organizację zezwoleń na transport ładunków ponadnormatywnych,
  • pomoc techniczną w przygotowaniu towaru do przewozu,
  • kompleksową organizację załadunku i rozładunku towarów.

W procesie tym biorą udział wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem z dziedziny logistyki, którzy są w stanie zaplanować całe przedsięwzięcie w optymalny i bezpieczny sposób, przy uwzględnieniu dopuszczalnych norm znajdujących się w przepisach o ruchu drogowym.

wykwalifikowana kadra

Specjalistyczny tabor

Jesteśmy firmą transportowo – spedycyjną. Specjalizujemy się w przewozach ponadnormatywnych, których wymiary przekraczają dozwolone w tradycyjnym ruchu normy. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte umiejętności oraz wiedza w zakresie transportu ponadgabarytowego, wsparte wysokiej jakości sprzętem pozwalają mierzyć się z największymi wyzwaniami na drogach krajowychi europejskich.

W procesie transportu gabarytowego musi zostać wykorzystana specjalistyczna flota pojazdów. Wiedząc o tym, od lat inwestujemy we własny tabor oraz kadrę doświadczonych kierowców specjalizujących się w przewozach nietypowych ładunków.

W ramach taboru specjalistycznego nasi klienci mogą skorzystać przede wszystkim z naczep typu SEMI, TIFBETT oraz VARIO MAX. Dysponujemy także naczepami modułowymi z wózkami THP oraz w systemie SKPH, które dają możliwość bezpiecznego przerzutu towarów o zróżnicowanych wymiarach. Flota, którą oddajemy do dyspozycji naszych klientów, została wyposażona w wiele zaawansowanych i funkcjonalnych rozwiązań, które w dużej mierze zwiększają możliwości realizacji transportów ponadgabarytowych w wyjątkowo przystępnej cenie. Taki sprzęt jak nasz umożliwia bezproblemowy transport maszyn rolniczych.

Licencja na wykonywanie

transportu drogowego

Jako profesjonalna firma specjalizująca się w przewozie ładunków ponadgabarytowych transportem samochodowym posiadamy nie tylko specjalistyczny tabor oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników, ale także wszelkie niezbędne dokumenty, które umożliwiają nam świadczenie usług z zakresu obsługi logistycznej.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która w profesjonalny oraz kompleksowy sposób zrealizuje usługę przewozu maszyn rolniczych, budowlanych, turbin wiatrowych czy nietypowych elementów konstrukcji, zachęcamy do nawiązania kontaktu z gabaryty.net Wszystkie organizowane przez nas dostawy są realizowane terminowo i z najwyższym stopniem bezpieczeństwa.