Szukasz prawdziwych specjalistów, którzy sprawnie, bezpiecznie i za rozsądne pieniądze zrealizują transport największych nawet maszyn ciężkich takich jak lokomotywy czy maszyny górnicze? Skorzystaj w takim razie z naszej pomocy. Wieloletnie doświadczenie na rynku, nowoczesny tabor, specjalistyczne naczepy, a do tego zespół doświadczonych kierowców to gwarancja profesjonalnej realizacji nawet najtrudniejszego zlecenia przewozowego, w tym przewozu maszyn produkcyjnych oraz sprzętu budowlanego. Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Świetnie planujemy ponadgabarytowe transporty, szykujemy odpowiednie pozwolenia, modyfikujemy infrastrukturę drogową i mamy świetnych pilotów dbających o bezpieczeństwo podczas najdłuższych nawet tras.

Transport lokomotywy i sprzętu każdego gabarytu

Dla nas nie ma zadań niemożliwych do wykonania. Dysponujemy specjalistycznymi przyczepami oraz naczepami niskopodwoziowymi, z których wykorzystaniem możemy zrealizować między innymi transport:

  • maszyn ciężkich budowlanych;
  • sprzętu rolniczego;
  • maszyn górniczych;
  • sprzętu przemysłowego i produkcyjnego;
  • lokomotywy,
  • materiałów w każdej postaci.

Nie boimy się żadnych wyzwań, zawsze dbamy o bezpieczeństwo, a do tego profesjonalnie planujemy trasy przejazdu. Bez problemu przewieziemy nawet ogromną lokomotywę, zarówno po drogach krajowych, jak i na szlakach międzynarodowych całej zachodniej Europy. Wybierz pewną ofertę transportu maszyn górniczych oraz większego sprzętu.

Przewieziemy ciężkie maszyny za rozsądne pieniądze

Nasze usługi cechuje nie tylko profesjonalne podejście oraz indywidualne dopasowywanie się do potrzeb Klientów. Możemy zagwarantować również konkurencyjne ceny, niezależnie od skali zlecenia, jak i długości trasy do pokonania. Przewóz urządzeń górniczych, maszyn produkcyjnych czy specjalistycznego sprzętu budowlanego nie będzie żadnym problemem również dzięki naszemu wsparciu technicznemu. Doświadczeni specjaliści pomogą w przygotowaniach, a do tego kompleksowo zajmą się załadunkiem oraz rozładunkiem przewożonego sprzętu.

Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Przygotujemy pełny cennik dla konkretnego zlecenia i doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie, aby transport przebiegł sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Oznacza to, że nie musisz martwić się o żadne szczegóły. Bezpiecznie transportujemy materiały w różnej postaci, również sypkiej. Możesz powierzyć nam profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne urządzenia, a my zajmiemy się transportem maszyn ciężkich.