Po zrealizowanym transporcie, macie państwo możliwość wystawienia swojej
opinii na nasz temat w niezależnym serwisie Google

Przewóz dużych gabarytów, transport ponadgabarytowy międzynarodowy

Potrzebujesz transportu gabarytowego? Chcecie sprawnie, tanio, a do tego przede wszystkim bezpiecznie przetransportować ponadgabarytowy ładunek? Transport ponadnormatywny? Świadczymy takie usługi. Zaufaj naszej firmie. Nie boimy się ciężkiego towaru. W tym celu używamy specjalnych pojazdów. Daj nam zlecenie na międzynarodowy transport! Korzystając z usług profesjonalistów, możesz mieć pewność co do odpowiedniego transportu gabarytów, każdego rodzaju. Realizujemy transport ponadgabarytowy międzynarodowy na ogromnym obszarze Europy. Dysponujemy nowoczesnym taborem, w tym odpowiednio przystosowanymi do transportu drogowego dużych gabarytów przyczepami oraz naczepami niskopodwoziowymi. Profesjonalny dowóz wymaga naczep o odpowiednich rozmiarach. Dysponujemy sprzętem, którego szerokość i wysokość są dostosowane do przewożenia różnych ładunków o dużych gabarytach. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysokie bezpieczeństwo wszystkich przewozów gabarytowych, niezależnie od ich skali.Gabaryty.net

W ramach kompleksowych usług firma transportowa ponadgabarytowa oferuje między innymi:

  • transport samochodowy specjalistycznego, ciężkiego sprzętu, takiego jak maszyny budowlane czy ciągniki rolnicze;
  • przeprowadzki nawet największych zakładów przemysłowych, fabryk, magazynów i wiele więcej;
  • profesjonalne zabezpieczenie ładunków na czas transportu;
  • transport ponadgabarytowy międzynarodowy.

Transport ciężki? Żaden problem!

Nasi pracownicy oczywiście zajmują się także całą logistyką takiego przewozu. Organizacja przewozów wielkogabarytowych i specjalnego typu wymaga wiedzy i doświadczenia. Nasze usługi spełniają różnorodne normy, dzięki czemu ładunki są przewożone bezpiecznie i na czas, bez względu na ich wymiary. Dzięki ofercie naszej firmy transportowej można uzyskać wszelkie pozwolenia niezbędne przy przemieszczaniu gabarytowych towarów po drogach publicznych. Zajmujemy się także dopasowaniem infrastruktury drogowej na trasie przejazdu, mamy doświadczonych pilotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz oczywiście na własną rękę zajmujemy się załadunkiem, jak i rozładunkiem wszystkich przewozów gabarytowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gabaryty. Podejmiemy się najtrudniejszych nawet zleceń, zawsze fachowo i kompleksowo podchodząc do powierzonego nam transportu ponadgabarytowego, również na skalę międzynarodową.

Profesjonalny transport gabarytowy nienormatywny

Dzięki długoletniej obecności w branży zdobyliśmy nie tylko cenne doświadczenie, ale także sieć klientów biznesowych, dzięki którym możemy działać skutecznie w całej Europie. Jesteśmy w tym zakresie specjalistami. Oferta obejmuje przewóz towarów, sprzętów i urządzeń ponadnormatywnych oraz takich, które wymagają specjalnego załadunku i traktowania. Realizujemy zlecenia na elementy elektrowni wiatrowych, nieobca jest nam również logistyka zagraniczna, w tym również na teren krajów Zachodu i Wschodu. Kolejny atut to nowoczesny sprzęt i tabor samochodów ciężarowych odpowiednich do najtrudniejszych zadań przewozu wielogabarytowego. Pozwalają one na bezpieczny transport ponadgabarytowy.

Jesteśmy specjalistami w przewozie drogowym, w jego organizacji i realizacji, na czym zyskują osoby korzystające z naszych usług. Dbamy o kompleksowe spełnienie odpowiednich przepisów oraz właściwe zaplanowanie ruchu.  Pozwalają one wykonywać transport ponad-gabarytowy w sposób bezpieczny i punktualny. Możecie być pewni, że Wasz transport niskopodwoziowy jest w bardzo dobrych rękach. Usługi transportowe na terenie całego kraju! Posiadamy specjalistyczny sprzęt!

OBSŁUGUJEMY JUŻ NIEMAL CAŁĄ EUROPĘ 92%

ZAPYTAJ O WYCENĘ